השתלות ביום אחד

השתלות ביום אחד – כל מה שרציתם לדעת על השיטה ולא העזתם לשאול
עד לפני שנים לא רבות, אדם אשר היה נזקק לטיפול דנטלי שכולל השתלת שיניים, היה צפוי לעבור תהליך ארוך ומורכב, אשר במקרים מסוימים היה יכול לארוך גם יותר משנה. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת, אשר הגיעה גם לעולם רפואת השיניים, כיום, ניתן לבצע השתלות ביום אחד בלבד – להגיע למרפאה ולצאת ממנה לאחר מספר שעות עם שיניים חדשות ועם כל היתרונות האסטטיים והרפואיים הטמונים בהן. כל הקסם הזה בעצם קורה, בזכות טכניקה מתקדמת בשם השתלות שיניים  all on 4או בשמה הנוסף : שיטת העמסה מיידית.

טכניקה זאת מאפשרת העמסה על עצם הלסת מערכת שיניים המתבססת על מספר שתלים. חשוב לציין שלא כל רופאי השיניים, מתמחים בהליך השתלות שיניים all on 4 ומאפשרים ללקוחות שלהם ליהנות מהליך של השתלות ביום אחד, ישנם גם רופאים אשר עדיין עושים שימוש בטכניקות השתלות השיניים הישנות יותר – שכאן חשוב לציין שגם להן יש את היתרונות שלהן אשר כוללים סיכויי הצלחה גבוהים במיוחד – על פי נתונים מדובר על סיכויים של תשעים וחמש אחוז.

השתלות ביום אחד – יתרונות הטיפול
ראשית כל,  חשוב לציין שטיפול השתלות ביום אחד לא מתאים לכל אחד מבחינה דנטלית. בכדי לוודא שהמטופל אכן מתאים לשיטת טיפול זו, עורך רופא השיניים בדיקה ותשאול לגבי ההיסטוריה הרפואיות של המטופל, שלב זה נועד לוודא שהוא איננו סובל מבעיות שונות אשר יכולות לגרום לו לא להיות מתאים – לדוגמא, מעשנים כבדים או אנשים אשר סובלים מחריקות שיניים, בדרך כלל לא יתאימו לטיפול בשיטה הזאת.
היתרון הגדול של שיטת השתלה ביום אחד, טמון בתוצאות המהירות וביעילות של השיטה – אנשים אשר סובלים מחסר שיניים, מתלוננים על בעיות וקשיים רבים הן תפקודיים והן אסטטיים, באמצעות הליך של השתלות ביום אחד, בתוך מספר שעות כל אותן הבעיות יכולות להוות את נחלת העבר בקרב אותם האנשים. חשוב להיות מודעים לעובדה שסיכויי ההצלחה של השתלות ביום אחד הינם יותר נמוכים מאשר אלו של טיפול השתלות בשיטה הקונבנציונאלית

מהסיבה הזאת ומסיבות נוספות כדי ליהנות ממלוא היתרונות של טיפולי השתלה ביום אחד, חשוב לבחור בקפידה את רופא השיניים ולוודא שמדובר ברופא שמומחה בתחום זה, למשל יש לו רזומה של טיפולים רבים ומוצלחים בשיטת טיפול זאת. לכן טרם הטיפול מומלץ לבקש המלצות על רופאי שיניים המתמחים באותה השיטה.

על השתלות שיניים וסוגי שתלים
חשוב שכל מי שעומד לקראת טיפול כלשהו של השתלת שיניים , בין אם מדובר בהליך של שתלים בשיניים ביום אחד ובין אם מדובר בהליך הארוך יותר, ידע להבדיל בין הסוגים השונים של השתלים ויחזיק בידע לגבי הפרוצדורה הנדרשת. ישנם מספר סוגים של שתלים, כאשר ההבדלים בין אותם סוגי שתלים באים לידי ביטוי במספר פרמטרים עיקריים: אורך השתל, רוחבו וכמובן, החומר ממנו הוא עשוי –  אלו יכולים להית שתלים מטיטניום, שתלים מזירקוניה ושתלים מחומרים נוספים אחרים.

כמובן, שאם תבחרו במרפאת מור השתלות שיניים תקבלו את השתלים האיכותיים ביותר בהתאמה אישית. כך גם תחסכו לעצמכם את פעולת חיפוש ההמלצות על רופאי שיניים שיכולה להיות מייגעת .חשוב לציין שאם יש לכם העדפות לגבי סוג שתלים ספציפי , מומלץ להציג אותם לרופא השיניים וכמובן, על סמך הבדיקות אותם תעברו הוא יוכל לקבוע אם אכן הבקשה שלכם יכולה לקבל מענה, למשל אם תזכו להתקנת שתלים בשיניים ביום אחד או לא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.